Rozrywka pod kontrolą

Droga do pracy bez stresu

Siedzisz w swoim samochodzie, jesteś już prawie w drodze do pracy. Jest piękny dzień, a Ty czujesz się świetnie. Słońce świeci przez okno, a na zewnątrz słychać śpiew ptaków. Wyjmujesz ze schowka alkomat ALCOLIFE który robi – głośne bip! i informuje Cię, że jesteś zbyt pijany, aby prowadzić samochód. Co teraz?

Nie chcesz wzywać taksówki, bo to trwa zbyt długo i kosztuje zbyt dużo pieniędzy. Nie chcesz ryzykować, że ulegniesz wypadkowi i będziesz musiał zapłacić za szkody lub obrażenia. Co powinieneś zrobić?

Gdyby tylko istniało coś, co mogłoby powiedzieć Ci, czy możesz prowadzić samochód, nie sprawiając, że poczujesz się jak zła osoba po wypiciu zbyt wielu drinków ze współpracownikami podczas happy hour ostatniej nocy…

Tu właśnie wkracza ALCOLIFE! Nasze produkty pozwalają na rozsądną i kontrolowaną zabawę podczas przemieszczania się z punktu A do punktu B w sposób bezpieczny i odpowiedzialny (i miejmy nadzieję, że odpowiedzialny).

W ALCOLIFE wierzymy, że każdy zasługuje na odrobinę zabawy. Dlatego tworzymy produkty, które pomogą Ci to osiągnąć, nawet jeśli chodzi o prowadzenie samochodu – abyś mógł skupić się na drodze i cieszyć się sobą. Oto kilka z naszych produktów:

1. Alkomat ALCOLIFE to świetny sposób na kontrolowanie swoich nawyków związanych z piciem alkoholu, a jednocześnie na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi. Powie Ci, czy możesz bezpiecznie wrócić do domu lub wziąć taksówkę.

2. Łączymy niewielki rozmiar i technologię  w jednym, łatwym w użyciu urządzeniu: ALCILIFE FREE. Ten gadżet daje pewność, że nie przekroczysz dopuszczalnego limitu, jednocześnie świetnie się bawiąc z przyjaciółmi w barze!

Martwisz się, że dostaniesz mandat lub co gorsza, zrobisz komuś krzywdę?

Z naszymi alkomatami możesz spać spokojnie. Alkomat ALCOLIFE „powie Ci”, czy wziąć taksówkę, czy prowadzić samochód.

Category:
Date: