O nas

Kilka zdań o nas

O nas

Kim jesteśmy?
ALCOLIFE® to Polska marka alkomatów elektrochemicznych. Nasze produkty to gwarancja jakości i precyzji w działaniu. Wysokiej jakości materiały a w tym nowoczesne sensory elektrochemiczne spełniają warunki wysokich standardów oferowanych przez naszą firmę.

Co robimy?
Podpisujemy się pod hasłem promowanym od kilku już lat „Piłem, nie jadę”. Mówimy stanowcze „NIE” każdemu kto po wypiciu siada za kierownicą. Jesteś po suto zakrapianej imprezie nocnej? Minęła noc, ale nie masz pewności, czy możesz już prowadzić? Upewnij się! Właśnie do tego celu stworzone zostały alkomaty. Pamiętaj badanie nie ma uchronić Cię przed mandatem, ale przed wypadkiem!

Wyższy poziom bezpieczeństwa
Nasze cele przerodziły się w działania. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i determinacji gwarantujemy, że stosowane przez nas rozwiązania to nie tylko jakość, ale funkcjonalność i pewność działania. Tylko firma z doświadczeniem oraz zapleczem serwisowym, gwarantuje odpowiednią stabilność współpracy.

Zobacz nasz film:            już wkrótce...


Rozwój

ALCOLIFE® wciąż się zmienia. Dzięki wiedzy i rozwiązaniom przez nas stosowanym, dzięki rozwojowi naszego zespołu, dzięki stałej współpracy zewnętrznej możemy weryfikować i badać potrzeby naszych klientów. To one są dla nas najważniejsze.

Wiedza
Jej, tej wiedzy, nigdy nie za mało. Jak działają alkomaty? Jaki produkt wybrać? Po co alkomat? Co w przypadku...? Nadmierne spożycie alkoholu przez pracowników to problem wielu firm. Aby zadbac o bezpieczeństwo pracy, skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze urządzenia.

Praca
ALCOLIFE® szuka pracowników do działu handlowego. Więcej informacji w zakładce praca. Wyślij CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • ul. Jesionowa 6. 55-040 Żerniki Małe
    M. + 48 609 961 661, + 48 603 965 999
    E. bok@alcolife.pl

 

 

Alkomaty Policyjne

  • Nowość: alkomat ALCOLIFE F8
  • Gdzie kupisz nasze produkty?
  • Inne - w trakcie aktualizacji