Kontakt

Kontakt

ALCOLIFE

Adres:
Jesionowa 6,
55-040 Żerniki Małe,
Dolnośląskie, Polska
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon komórkowy: +48 609 961 661
Dodatkowe informacje:

Zgłoszenia serwisowe prosimy realizować za pomocą dostępnych na stronie formularzy. W przypadku błędów w działaniu prosimy o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpraca międzynarodowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sponsoring, promocje, akcje marketingowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapytania o oferty pracy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmą HUMANCARE POLSKA moich danych osobowych zawartych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytania.

Ilustracja kontaktu

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • ul. Jesionowa 6. 55-040 Żerniki Małe
    M. + 48 609 961 661, + 48 603 965 999
    E. bok@alcolife.pl

 

 

Alkomaty Policyjne

  • Nowość: alkomat ALCOLIFE F8
  • Gdzie kupisz nasze produkty?
  • Inne - w trakcie aktualizacji