Aktualności

Testy narkotykowe w ofercie ALCOLIFE

Niezmiernie miło nam, poinformować, iż w naszej ofercie pojawił się jednorazowy test do wykrywania narkotyków ze śliny (produkcja USA).

Zestaw testowy ToxWipe™ Oral 6+ jest chromatograficznym testem immunologicznym z przepływem bocznym do jakościowego wykrywania amfetaminy, metamfetaminy, MDMA (extazy) kokainy, opiatów, marihuany, benzodiazepinów i ich metabolitów w ślinie, (AMP, MET, COC, OPI, THC, BZO). Kompaktowy i bazujący na ślinie test narkotykowy zapewnia niezawodne wyniki w prosty i higieniczny sposób. Urządzenie może być używane w dowolnym miejscu.Test narkotykowy polega na pobraniu próbki śliny od osoby badanej (ok. 1 minuta) i po upływie czasu podanego w instrukcji obsługi, odczytaniu wyniku w postaci linii (lub ich braku) na panelu testowym. Narkotest jest testem jednoczęściowym, wynik z badania można odczytać już po 3-5 minutach od pobrania próbki śliny.

 

 

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • ul. Jesionowa 6. 55-040 Żerniki Małe
    M. + 48 609 961 661, + 48 603 965 999
    E. bok@alcolife.pl

 

 

Alkomaty Policyjne

  • Nowość: alkomat ALCOLIFE F8
  • Gdzie kupisz nasze produkty?
  • Inne - w trakcie aktualizacji