Aktualności

ALCOLIFE F10 - nowość w ofercie naszej firmy

Ogromnie miło nam jest przedstawić Państwu nasz nowy produkt, alkomat ALCOLIFE F10. Specyfika i zastosowanie alkomatu ALCOLIFE F10 odbiega od tradycyjnych form wykorzystania urządzenia.

Nasz nowy alkomat to przede wszystkim alkomat stacjonarny. Oznacza to tyle, że każda firma może zawiesić alkomat ALCOLIFE F10 na ścianie (uchwyt znajduje się w zestawie) i wykonać pomiary alkoholu na pracownikach wchodzących na teren pracy.

ALCOLIFE F10 jest alkomatem bezustnikowy, jego wydajność daje możliwości przebadania bardzo dużej grupy ludzi w krótkim czasie. Możliwość wykonywania pomiarów jeden po drugim oraz szybkie przygotowanie do kolejnego testu (nawet w przypadku wykrycia alkoholu w wydychanym powietrzu) spełnia wysokie oczekiwania naszych Klientów. Alkomat zasilany jest kablem zewnętrznym (podłączenie do gniazdka), użytkownik unika tym samy problemów z ciągłą wymianą baterii oraz ich napięciem.

Więcej o alkomacie tutaj, link: http://alcolife.pl/pl/aktualnosci/item/391-alcolife-f10-nowosc-w-ofercie-naszej-firmy

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • ul. Jesionowa 6. 55-040 Żerniki Małe
    M. + 48 609 961 661, + 48 603 965 999
    E. bok@alcolife.pl

 

 

Alkomaty Policyjne

  • Nowość: alkomat ALCOLIFE F8
  • Gdzie kupisz nasze produkty?
  • Inne - w trakcie aktualizacji