Aktualności

Szybka kontrola pracowników - alkomat dla firm


Pracodawcy coraz częściej decydują się na badanie stanu trzeźwości swoich pracowników. Aby zapewnić bezpieczeństwo pracy w przedsiębiorstwie, zainwestować należy w najwyższej jakości sprzęt, który zagwarantuje w pełni wiarygodny odczyt.

Zgoda na tego typu badanie nie stanowi obowiązku nałożonego na pracownika z tytułu samego zatrudnienia. Gdy nie wyraża on zgody na przeprowadzenie tego typu badania przez pracodawcę lub przedstawicieli pracodawcy, wykonane musi być ono przez uprawnione do tego instytucje takie, jak Policja, Służba Celna, Straż Graniczna lub Agencja bezpieczeństwa Wewnętrznego. Uprawnień do wykonywania badań trzeźwości nie posiada natomiast Straż Ochrony Kolei oraz firmy ochroniarskie.

Do przeprowadzania tego typu badań doskonale sprawdzi się alkomat ALCOLIFE F7, który przeznaczony jest do masowych badań przesiewowych. Doskonale nadaje się do szybkiego badania dużych grup ludzi, dzięki czemu sprawdzi się on zarówno w firmach transportowych, produkcyjnych, jak i służbach mundurowych. Alkomat pracuje w sposób ciągły, dzięki czemu daje możliwość przebadania nawet 700 osób w ciągu godziny. Charakteryzuje go także najszybszy na rynku pomiar – jest to zaledwie od 1 do 2 sekund. Za sprawą ekranu LCD, ALCOLIFE F7 prezentuje wyniki badań również na wyświetlaczu z 2 kolorowym podświetleniem – po przekroczeniu dopuszczalnego poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu zmienia on kolor na czerwony.

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • ul. Jesionowa 6. 55-040 Żerniki Małe
    M. + 48 609 961 661, + 48 603 965 999
    E. bok@alcolife.pl

 

 

Alkomaty Policyjne

  • Nowość: alkomat ALCOLIFE F8
  • Gdzie kupisz nasze produkty?
  • Inne - w trakcie aktualizacji