ZAWODOWI KIEROWCY
NAUCZYCIELE
PRACOWNICY BUDÓW
MECHANICY
HANDLOWCY
MUZYCY
OPERATORZY MASZYN
STUDENCI
DJ'e

ŻYCIE Z ALCOLIFE

Siedzisz w swoim samochodzie, jesteś już prawie w drodze do pracy. Jest piękny dzień, a Ty czujesz się świetnie. Słońce świeci przez okno, a na zewnątrz słychać śpiew

Podpisujemy się pod hasłem promowanym od kilku już lat „Piłem, nie jadę”. Mówimy stanowcze „NIE” każdemu kto po wypiciu siada za kierownicą.

2022

Nowość w ofercie ALCOLIFE

Nowy alkomat policyjny, ALCOLIFE F8 – do zadań specjalnych 😊

2020

NOWE BIURO

Czas na zmiany, nowy adres, nowe biuro, nowe pomysły 😊

2014

Powstanie marki w Polsce

Choć od 9 lat dostarczamy nasze produkty do firm i osób prywatnych to nasza historia z alkomatami zaczęła się znacznie wcześniej…

SERWIS

WSPARCIRE PRODUCENTA

Jako marka ALCOLIFE oferujemy bezpośrednie wsparcie producenta. Znamy nasze produkty i zapewniamy ciągły serwis i opiekę w postaci Programu Bezpłatnej Kalibracji.

DLaczego ALCOLIFE?

BEZBŁĘDNE ALKOMATY

Nasze produkty to gwarancja jakości i precyzji w działaniu. Wysokiej jakości materiały a w tym nowoczesne sensory elektrochemiczne spełniają warunki wysokich standardów oferowanych przez naszą firmę.

WYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki wiedzy, doświadczeniu i determinacji gwarantujemy, że stosowane przez nas rozwiązania to nie tylko jakość, ale funkcjonalność i pewność działania.

ALCOLIFE TO POLSKA MARKA

Jesteśmy z Polski i jesteśmy z tego dumni. ALCOLIFE® to Polska marka alkomatów elektrochemicznych, która należy do Humancare Polska.

wsparcie producenta

Tylko firma z doświadczeniem oraz zapleczem serwisowym, gwarantuje odpowiednią stabilność współpracy.

ALCOFAKTY