Dla partnerów

Dla partnerów


W związku z rozwojem firmy i rosnącą ofertą produktową, zapraszamy do nawiązania współpracy handlowej. Poszukujemy osób, które  zainteresowane są współpracą w charakterze dystrybutora oferowanych przez nas produktów. Poszukujemy firm na terenie całego kraju.

Naszym Partnerom oferujemy dogodne warunki współpracy, wysokie marże, wsparcie w zakresie promowania i wdrażania naszych produktów, pomoc techniczną i serwisową, krótkie terminy realizacji, darmową dostawę.

Oferujemy produkty dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. W swoim portfolio posiadamy również alkomaty jednorazowe, stosowane m.in. wszędzie tam gdzie urządzenia elektroniczne mogą ulec szybkiemu uszkodzeniu.
 

Zapraszamy do sprzedaży hurtowej lub detalicznej oraz współpracy na zasadach regionalnego partnera handlowego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, mailowy lub telefoniczny:

ALCOLIFE - profesjonalne alkomaty dla firm
Tel. +48 609 961 661
Email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.alcolife.pl

 


Współpraca

  • Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą firmą zapraszamy do kontaktu. Chcesz przedstawić swoją ofertę? Szukasz pracy? Oferujesz dedykowane rozwiązania? Napisz do nas.

  • Brzegowa 149c, 58-200 Dzierżoniów
    M. + 48 609 961 661, + 48 695 500 799
    E. bok@alcolife.pl

 

 


Działalność Społeczna